Évek (mondhatnám már hogy évtizedek) során eme különleges koktél szerelmese vagyok. Barátaim mintegy 55 mérföldre laknak tőlünk, de kevés hétvége volt, amit nem ott töltöttem amikor az USA-ban tartózkodtam (hogy örültek-e vagy sem, nem mondták) .
Jó öreg Volvóm már ismerte az utat oda meg vissza.…