A katonasors már csak ilyen, egyet füttyentenek, aztán lehet költözni Alsóakármire családostul. Ettől már csak az a rosszabb, ha felszámolják az alakulatot és az egész bandát szélnek eresztik. Természetesen nehezen megy a váltás, esetleg több éves kapcsolatok szakadnak szét.…